Milli takıma 3 isim birden

Milli takıma 3 isim birden
Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü (ATDSK), performans oyuncularının yanı sıra senyör tenisçilerin başarılarıyla da dikkat çekiyor. Senyör milli takımlarına her yıl oyuncu veren ATDSK'dan üç tenisçi, bu yıl milli takımlara girerek, başarı geleneğini sürdürdüler. 50+'da İncihan Yengüner, 55+'da Tülay Sanrı ve Mehmet Ali Konuralp da 70+'da milli takıma giren tenisçiler oldu.

ELÇİ OLDULAR
ATDSK'lı sporcular Florida'da düzenlenen Senyörler Dünya Takımlar Şampiyonası'nda ülkemizi temsil ettiler. Müsabakalarda çekişmeli geçen maçlar yapan milli raketlerimiz, diğer ülkelerden gelen rakiplerine Türkiye'den götürdükleri çeşitli hediyeleri vererek, ülkemizi tanıttılar, turizm elçiliği görevini de yerine getirdiler.

BİR NUMARAYIZ
Tenis milli takımına giren Yengüner, Sanrı ve Konuralp'i kutlayan ATDSK Başkanı Ali Refah Keskin, sporcularının ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Alt yapıya önem vererek, Türkiye'ye yeni şampiyon sporcular kazandırmak için çalıştıklarını vurgulayan Keskin, "Kulübümüz, elde ettiği başarıyla Türkiye'nin 1 numaralı kulübü olduğunu göstermektedir" dedi.
BİZE ULAŞIN