Medikal Park’tan 5 yıldızlı hizmet

MedicalPark Gaziantep Hastanesi, yaklaşık 10 yıldır bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunuyor. Bölgenin sağlık turizmine de katkı sağlıyor

Medikal Park’tan 5 yıldızlı hizmet
MEDİCAL Park Gaziantep Hastanesi, 10 yıldır kente ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti veriyor. Hastane sağlık turizmiyle kente ekonomik olarak büyük katkı sağlıyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kalbi Gaziantep'te bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi, 30 bin metrekareli bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon bölümleri dahil toplam 34 ihtisas dalında teknoloji donanımlarını sürekli yenileyerek 7/24 hizmet veren bir sağlık kuruluşu olarak bölgeye şifa dağıtıyor.

ÜST DÜZEY HİZMET
Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, vatandaşlara hastaneye girdikleri andan itibaren özel olduklarını hissettirmeye çalıştıklarını belirterek, "Bizim için her şeyden önce sağlık geliyor. 10 yıl önce yola çıkarken hedefimiz herkes için kaliteli sağlıktı. Hastanemizde yüksek kalitede sağlık bakım hizmetinin sunulması, hasta güvenliği, organizasyonel performansın ölçülmesi, geliştirilmesi amacıyla tıbbi ve idari tüm hastane çalışanları ile birlikte ekip olarak kalite çalışmaları yapıyoruz ve bunun sonucunda eksiklerimizi gidererek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sürekli büyüyen sağlık turizmiyle yurt içi ve yurt dışından Gaziantep'e gelen binlerce hastaya hizmet vererek şehre de ekonomik katkı sağlıyoruz. Aynı zamanda geleceğe yönelik bütün yan dal branşlarının olduğu bir hastane olmayı hedefliyoruz" dedi.

850 PERSONEL
Kubba, spesifik branşlı uzman hekimler, hemşireler, ebeler, acil tıp teknisyenleri, laboratuar teknisyenleri, destek hizmetleri personelleri, idari ve güvenlik personelleri ile toplam 850 personelle Gaziantep halkına en iyi hizmeti sunmak için gayret ettiklerini ifade etti.
BİZE ULAŞIN