STK’lara hizmeti yerinde anlattı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yaptıkları hizmetleri STK temsilcilerine yerinde anlattı

STK’lara hizmeti yerinde anlattı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin yapmakta olduğu hizmetler sivil toplum kuruluşu temsilcilerine yerinde anlatıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, "Hizmetlerimiz kısa sürede tamamlandığında Kahramanmaraş'ımız yeni bir vizyon kazanmış olacak. Bunlar 'marka şehir' olma yolunda çok önemli projeler" dedi.

PROJELERİ İNCELEDİLER
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Harun Buz ve Fatih Bülbül'ün eşlik ettiği gezide genel sekreter yardımcıları hizmetler hakkında bilgi vererek sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin sorularını da cevaplandırdı. Yapımı devam eden çok katlı otopark inşaatına geçen sivil toplum kuruluşu temsilcileri, burada yapılan çalışmaları yerinde gözlemledi.

YENİ BİR VİZYON
STK temsilcileri, 15 Temmuz Millet Bahçesi'nde 15 Temmuz'u anlata figürleri tek tek inceledi ve şehitlerin resimlerinin sergilendiği yerde dua ederek Fatiha okudu. Başkan Erkoç, "Kahramanmaraş'taki sivil topum kuruluşu temsilcilerimizle hizmetlerimizi geziyoruz ve bilgiler aktarıyoruz. Hizmetlerimiz kısa sürede tamamlandığında Kahramanmaraş'ımız yeni bir vizyon kazanmış olacak" dedi.
BİZE ULAŞIN