Taraftar talip

Ligde sıkıntılı günler geçiren Mersin İdmanyurdu’na taraftar sahip çıktı. Kırmızılacivertliler kongrede kulübe kimsenin talip olmaması halinde liste hazırlayacak

Taraftar talip
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nda, Kulüp Başkanı Mahmut Karak'ın istifasının ardından belirsizlik sürerken, taraftarlar takımın yok olmaması için ayağa kalktı. Kırmızılacivertli renklere gönül verenler ortak bir açıklama yaparak, "Eğer 92 yıllık çınara kimse sahip çıkmayacaksa biz yönetime talibiz" dediler.

SAHİPSİZ KALMAYACAK
Genç Mersin İdman Yurdu Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Alaaddin Bulut ve Kırmızı Şeytanlar Taraftar Grubu, kulübü sahipsiz bırakmayacaklarını belirtti. Alaaddin Bulut, gerekirse sokak sokak dolaşıp kulübe destek sağlayacaklarını söyledi. Bulut, yaşananlarda taraftarın da suçunun olduğunu belirtti.

"REKORA KOŞUYORUZ"
Taraftarların 11 haftadır bıkmadan usanmadan takıma destek verdiğini kaydeden Bulut, futbolculara da seslenerek, "90 dakika hiç susmadan tezahürat yapan taraftarımıza en azından bir beraberlik hediye edelim diye düşündünüz mü hiç? Biz 11 maçtır yeniliyoruz. 11. haftada 42 gol yedik. Dünya rekoru kıracağız. 11 haftada 1 puan alamadık. Biz taraftar olarak ne yapalım söyleyin" diyerek tepki gösterdi.
BİZE ULAŞIN