Yeni traktörlerle çiftçinin yanında

Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda yeni nesil traktörlerini tanıtan TÜMOSAN, hem çiftçinin yanında duruyor hem de yerli sermayenin bu topraklarda kalmasını sağlıyor

Yeni traktörlerle çiftçinin yanında
1984 yılından bu yana Türkiye'deki çiftçilerin ihtiyacına yönelik modeller geliştiren TÜMOSAN, Adana Uluslararası Tarım Fuarı'nda hem tarla hem de bağ bahçe segmentindeki traktörlerini sergiliyor. TÜMOSAN Genel Müdür Yardımcısı Serhun Olgun, traktör ve dizel motor üretiminde 41 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen üreticileri arasında yer aldıklarını belirtti.

81 İLDE 100 BAYİ
Olgun, 81 ilde 100'e yakın bayi, 54 yedek parça bayisi ve 405 servis noktasıyla çiftçilerin yanında olduklarını aktardı. Türkiye'de kendi motorunu, transmisyonunu, kabinini, döküm parçalarını üreten ve yerli parça kullanımına önem veren tek firma olduklarını belirten Olgun, "Yerli sermayenin yine bu topraklarda kalmasını sağlıyoruz" dedi.

ÇİFTÇİLER İÇİN ÖZEL
"Adana verim bakımından oldukça güçlü" diye konuşan Serhun Olgun, "Hem ülke ihtiyaçlarını hem de ihracat tarımını artıracak ürün yelpazesine sahip. Adanalı çiftçimizin tarlada kullanabilecekleri traktörlerin yanı sıra özellikle bağ bahçelerde kullanabileceği dört seri bahçe traktörümüz mevcut. On seride 25 ana model altında 268 farklı modeli çiftçinin beğenisine sunduk" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN