HATSU sorunlarını valiye şikayet ettiler

Hatay Valisi Erdal Ata, Payas’ta mahalle muhtarları ve vatandaşlarla buluşup sıkıntılarını dinledi. Şikayetlerin çoğunun HATSU ile ilgili olması dikkat çekti

HATSU sorunlarını valiye şikayet ettiler
Hatay Valisi Erdal Ata, Payas'ta mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçedeki sorunlar ve çözüm yollarını dinledi. Payas Selim Şahin İlkokulu Kamile Şahin Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya bürokratlar, ilgili kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, iş adamları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların sıkıntılarının büyük çoğunluğunun HATSU hizmetlerinden kaynaklandığı bildirildi.

SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİ
Toplantıda Payas Kaymakamı Dr. Polat Kara ilçe ile ilgili sunum yaptı. Vali Ata, "Amacımız, bakanlığımızın gönderdiği genelge çerçevesinde hem muhtarlarımız hem de vatandaşlarımızla görüşerek, onların sorunlarını ve dileklerini yerinde dinleyerek yanımızdaki kurum müdürü arkadaşlarımızla beraber anında cevaplandırmaktır" şeklinde konuştu. vali talimat verdi Toplantının devamında muhtarlar ve vatandaşlar tek tek söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını ve taleplerini dile getirdi. Vatandaşların sorun ve talepleri dinleyen Vali Ata, çözüme ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. Sorunların genelde HATSU ile ilgili olduğuna belirten Ata, "Valilik olarak bu hususları ilgili birimlere yazacağız ve sonuçlarını da takip edeceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN