Taktik hazır

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Samsunspor’u yıkacak olan taktiği oyuncularına verdi. Kılıç, “Son hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi

Taktik hazır
TFF 1. Lig'in 12. haftasında 19 Kasım Pazar günü deplasmanda Samsunspor ile zorlu bir maça çıkacak olan Adanaspor hazırlıklarını sürdürdü. Turuncu-beyazlı ekip Çatalan Tesisleri'ndeki antrenmanda taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirdi. Antrenmana ısınma koşusuyla başlayan futbolcular, daha sonra pas ve koordinasyon çalışması yaptı. Teknik direktör Kemal Kılıç, oyuncularıyla sık sık toplantılar yaparak Samsun maçının önemine değindi. Kılıç, "Takımım bir çıkış yakaladı. Bunu sürdürmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Bu karşılaşmanın önemini futbolcularıma aktardım Onlar da bana gerekli sözleri verdiler. Milli maç arasını çok iyi değerlendirdiğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

YARIŞTAN KOPMAK YOK
Samsunspor'un zorlu bir deplasman olduğunu ifade eden Kemal Kılıç, "Rakibimiz genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir ekip. Gerekli önlemleri aldık. Önemli bir eksiğimiz bulunmuyor. Kazanmamız durumunda yolumuza devam edeceğiz. Adanaspor olarak zirve yarışından kopmayacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN