Nüket Ersoy’a teşekkür ziyareti

Yaşamını ve servetini eğitime vakfederek Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının kuruluşundan bu günlere gelmesinde 54 yıldır kesintisiz görev yapan Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’u makamında ziyaret eden okul aile birlikleri başkan ve üyeleri Ersoy’a günün anısına çiçek vererek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Nüket Ersoy’a teşekkür ziyareti

24 Kasım öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy ve Celal Ersoy'u makamlarında ziyaret eden GKV Özel Okulları Okul Aile Birlikleri başkan ve üyeleri eğitime yönelik sağladığı desteklerden dolayı Ersoy'a teşekkür etti.

GKV Özel Liseleri Okul Aile Birliği Başkanı Gülten Şekeroğlu ve GKV Özel Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Funda Çıldır 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan okul aile birliği Gaziantep Kolej Vakfı'nın 54 yıldır Türkiye'nin en önemli eğitim meşalesi olduğunu ve Anadolu'nun eğitim alanında aydınlatılmasında önemli bir misyon üstlendiğini ifade ederek, "Gaziantep'in böyle bir eğitim kurumuna sahip olması ve yarım asırdan fazla bir süredir eğitim öğretim veren bu kurumun elde ettiği başarılar elbette bir tesadüf değildir. Siz değerli Mütevelli Kurulu Başkanımız ve yönetim kurulunuzun üstün hizmetleri ve öz verili çalışmalarını takip ediyor, takdirle izliyoruz. Binlerce öğrencinin yarınlarını şekillendiren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının bir velisi olmaktan dolayı da ayrıca onur duyuyoruz. Hizmetleriniz için size ve ekibinize evlatlarımız ve ülkemiz adına teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy eğitimin insan yaşamı için olduğu kadar ulusların da geleceğinin doğru tayin edilmesi açısından büyük önem taşıdığını, eğitimde görev alan öğretmenlerin kendilerine emanet edilen öğrencileri yüzyılın gerektirdiği donanıma ve vizyona uygun yetiştirmesi gerektiğini ifade ederek, kendisini ziyaret eden okul aile birlikleri başkan ve üyelerine teşekkür etti.

BİZE ULAŞIN