Sonuç iyi oyun kötü

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, ligde zor günler geçiren rakibe saygı duyduklarını ancak galibiyete rağmen takımının oyununu beğenmedi��ini söyledi

Sonuç iyi oyun kötü
Gaziantepspor karşısında son dakika golüyle üç puana ulaşan Adanaspor'un yüzü gülüyor. Teknik direktör Kemal Kılıç, rakibe saygı duymanın şart olduğunu bir kez daha herkesin anladığını belirterek, "Kötü oynadık ama kazandık" dedi. Kılıç, "Son 15 dakikada maçı kazanma arzumuzu bir kenara bırakırsak çok kötü bir oyun oynadık. Konsantrasyon çok kötüydü" diye konuştu.

MASAYA YATIRILACAK
"Bu durumdan ders alabiliyorsak kazançlı çıktık diyebiliriz" diyen Kemal Kılıç, "Gaziantepsporlu genç futbolcular içinde bulundukları zor duruma rağmen çok iyi mücadele ediyorlar. İki Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Lig'de Mersin Büyükşehir Belediyespor sahasında konuk ettiği Beşiktaş'a 82-75 yenildi. Asena Yalçın 23, Deniz Çolakoğlu 11, Hartley 16, Cado 2, Thomas 11, Gajic 9, Gülşah Gümüşay 1, Melika Tuğba Oral'ın 2 sayı attığı maçta rakibine boyun eğen Mersin taraftarını üzdü. Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, ligde zor günler geçiren rakibe saygı duyduklarını ancak galibiyete rağmen takımının oyununu beğenmediğini söyledi kez geriye düştük toparlandık. Bunu bu hafta masaya yatıracağız. Oyuncularımı tek tek dinleyip hatanın nerede olduğunu tartışacağız" şeklinde konuştu. Kılıç, "Tüm bunları aşıp kazanmak, tebrik edilecek yegâne husus. Sahada aleyhimize gelişen tüm durumları da tekrardan göz önünde tutmamız gerekiyor. Adanaspor son haftalarda futbolu gelişen bir takım. Üstüne koymamız gerekirken önemli maçlar oynayacağız. Moral bulmamız gerekiyor. Bunun için mücadele edeceğiz" dedi.
BİZE ULAŞIN