Çukurova GİAD Akademi-2 başladı

Çukurova Genç İşadamları Derneği’nin ‘Gençlere Yatırım Geleceğe Yatırım’ sloganıyla hayata geçirdiği, Çukurova GİAD Akademi’nin 2’ncisi başladı

Çukurova GİAD Akademi-2 başladı
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), 'Gençlere Yatırım Geleceğe Yatırım' sloganıyla hayata geçirdiği, ilki büyük yankı uyandıran Çukurova GİAD Akademi'nin ikincisi başladı. Çukurova GİAD'ın çok önemsediği projelerden biri olan MBA'nın ikincisine katılım yoğun oldu. Üniversite son sınıfında okuyan veya 30 yaşını geçmemiş üniversite mezunları arasından mülakatla seçilen 23 genç Çukurova GİAD Akademi'ye başladı. Katılımcı gençlere konuşan Çukurova GİAD Başkanı ve Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Başkan Vekili Ömer Faruk Sakarya, geleceğin teminatı gençleri önemsediklerini, MBA'nin geleceğin emanet edildiği gençleri de geleceğe hazırladığını söyledi. Akademi öğrencilerinden interaktif olmalarını, derslerde her biri alanında uzman birbirinden değerli konuşmacıların aktaracağı bilgileri özümsemelerini istedi.

BİR ADIM ÖNE ÇIKTILAR
Sınırlı sayıda öğrencinin akademiden yararlanabildiğini, geçen yıl akademi başladıktan sonra da başvuruların devam ettiğini hatırlatan Sakarya, "Mezun ettiğimiz öğrencilerimiz iş hayatında bir adım öne çıktılar ve akademinin kendilerine kazandırdıklarını anlattıkça, başarıları arttıkça akademiye talep arttı" dedi.

İlkinde 18 gencin mezun edildiği Çukurova GİAD Akademi'nin 2'ncisinde ilk ders Stratejik Yönetim Danışmanı Altay Ayhan tarafından verildi. Ayhan ilk derste 'Stratejik Yönetim ve KPI' konusunda gençleri bilgilendirdi.
BİZE ULAŞIN