Kılıç patladı

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, taraftarın küfürleri karşısında isyan bayrağını çekti. Kılıç, “Başkan kabul ederse gideceğim. Bu ahlaksızların önünde duramam” dedi

Kılıç patladı
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında sahasında Bursaspor'a 2-0 yenilen Adanaspor'da teknik direktör Kemal Kılıç, kendisine küfür ettiklerini ileri sürdüğü taraftarlara tepki göstererek, "Başkan kabul ederse gideceğim zaten. Bu ahlaksızların önünde durmamın bir anlamı yok" dedi. Kılıç, maçın değerlendirilecek bir yanının olmadığını belirtti.

KASITLI BİR HAREKET
Karşılaşma sırasında ve sonrasında, kendisine tepki gösteren taraftarlara isyan eden Kılıç, "Tüm Adanasporlulara söylemiyorum. O hakaretleri kim yapıyorsa, siz şaşırdınız mı? Puan durumuna bakmıyor musunuz? Bunu kasıtlı yaptığınızı biliyoruz. Sağduyulu Adanaspor taraftarlarına sesleniyorum. Başkan kabul ederse gideceğim zaten. Bu ahlaksızların önünde durmamın bir anlamı yok" diye konuştu.

'BU NASIL AHLAK!'
Kılıç, ailesinin tehdit edilip, küfürlere maruz kaldığını vurgulayarak, "Bunlar kim? Karşıma gelsinler. Mafya mısınız? Kimsiniz siz? Millete şarapçı deyip, kaleciye, ona buna, ana avrat küfür... Ayıp ya ayıp. Bu kadar zorluklara rağmen, sezon başındaki bütün sıkıntılara rağmen, herkes Adanaspor'a bravo derken, bu nedir ya? Bu nasıl taraftarlık, bu nasıl ahlak?" diye tepki gösterdi.

HERKES AKILLI OLSUN
Oyuncularının her şeye rağmen iyi oyun sergilediğine değinen Kılıç, "Böyle seyircilerin önünde varını yoğunu ortaya koyan oyuncuların alnından öpmek lazım. Top oynatmıyorlar. Ya kardeşim günah. Adanaspor'a saygıları, sevgileri yok. Bırakın da millet top oynasın. Ne büyük futbolcularmış, hepsine helal olsun. Bu kadar hakarete rağmen iç sahada bir maç kaybettiler. Ayıptır ya. İnsanın ailesine bu kadar hakareti kimse kabul etmez, bu iş için canını verir. Herkes akıllı olsun" dedi.
BİZE ULAŞIN