Taraftar kazandı

Fenerbahçe-Adana Demirspor karşılaşmasında skordan çok mavi-lacivertli taraftarların coşkusu, desteği konuşuldu. Spor otoriteleri Demirspor taraftarına hayran kaldı

Taraftar kazandı
Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında Fenerbahçe'den yarım düzine gol yiyen Adana Demirspor oynadığı kötü futbol, aldığı farklı mağlubiyetle değil, taraftarının güzelliğiyle gündem oldu. Kadıköy'de kendilerine ayrılan iki bin kişilik yeri dolduran mavi-lacivertli renklere gönül veren taraftarlar, ev sahibi takımın 850 taraftarını tezahüratlarıyla gölgede bıraktı.

ATV'DEN CANLI İZLENDİ
90 dakika boyunca bir dakika olsun susmayan Adana Demirsporlu taraftarlar coşkularıyla takımlarına olan sevgileriyle ATV ekranlarından canlı olarak izlenen karşılaşmada Türkiye'yi hayran bıraktı. Maçta skordan çok tribündeki coşku konuşuldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman başta olmak üzere herkes "Adana Demirspor taraftarı muhteşemdi" dedi.

KOLAY OLMADI
İlk maçta altı golü kalesinde gören Adana Demirspor cephesinde ise moraller alt üst. Yeni teknik direktörü Timuçin Bayazıt ile çıktığı ilk maçta ağır yara alan takımda kimsenin ağızını bıçak açmıyor. Teknik adam Bayazıt, "Bizim için çok ani bir birliktelik oldu. 2 gündür oyuncularımızla birlikteyiz. Fenerbahçe'ye karşı oynamak kolay değil. Oyuncularımız iyi niyetiyle mücadele ettiler" dedi.
BİZE ULAŞIN