Rotasyon sinyali

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, sürekli forma giyen futbolcuların yorulduğuna işaret ederek kalan haftalarda oyuncu değişiklikleri yapacağı mesajı verdi

Rotasyon sinyali
TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Erkan Sözeri, geride kalan haftalarında bazı futbolcuların sürekli forma giydiğini, bunun da ritim sıkıntısı oluşturabileceğini belirterek, bundan sonraki süreçte oyuncu seçimlerinde daha esnek davranıp, değişiklikler yapabileceklerini söyledi.

SERİ GEREKLİ
Teknik direktör Sözeri, göreve geldiği günden bu yana takım olarak iyi bir hava yakaladıklarına rağmen son iki haftadır istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını kaydetti. Üst sıraları hedefleyen takımın bu amaç uğruna galibiyet serisi elde etmesi gerektiğini anlatan Sözeri, bu konuda gerekli önlemleri alacaklarını vurguladı.

'SÜREKLİ İNCELEDİK'
Ligin geride kalan 14 haftasını sürekli incelediklerini belirten Sözeri, "Geride kalan haftalarda takımımızda birçok isim sürekli olarak forma giydi. Bundan dolayı fiziksel olarak ritim sıkıntıları yaşayabilirler. Bundan sonraki süreçte bu eksikliği yaşamamak için seçimlerde biraz daha esnek davranıp, değişiklikler yapabiliriz" dedi.
BİZE ULAŞIN