Ceylanpınarlılara 3 yeni kültürevi müjdesi

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, ilçe merkezinde 4 kültürevi yaptıklarını belirterek, 3 yeni kültürevini de programa aldıklarını ve yakın bir tarihte inşa çalışmalarına başlanacağını söyledi.

Ceylanpınarlılara 3 yeni kültürevi müjdesi

'Her mahalleye bir kültür evi' sloganıyla kültürevi çalışmalarını sürdüren Ceylanpınar Belediyesi vatandaşların taziye, mevlid ve sosyal etkinlikleri ferah ve nezih ortamlarda yapabilmeleri amacıyla kültür evi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ilçe merkezinde 4. kültür evi inşaatı devam ederken Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ceylanpınarlılara 3 yeni kültür evinin müjdesini verdi.

Ensar Mahallesi'nde yapımı devam eden kültür evi inşaatını gezerek incelemelerde bulunan Başkan Atilla, burada yaptığı açıklamada ilçe merkezinde 4'üncü kültür evi olan Ensar Mahallesi kültürevi inaşaatının devam ettiğini belirterek, 3 yeni kültür evini de programa aldıklarını söyledi. Yakın bir tarihte yeni kültür evlerine de başlanacağını dile getiren Başkan Atilla, şunları söyledi:

"Ensar Mahallesi'nde yapımına başladığımız kültür evi çalışmalarımız devam ediyor. Ensar kültür eviyle birlikte merkezde 4 kültür evi yapmış oluyoruz. İlçe kırsalında da inşaat halinde 10 kültür evi var. Kırsalımızda 54 kültür evini tamamlayıp vatandaşlarımıza teslim etmiştik. inşaatı devam eden kültür evleriyle birlikte kırsalımızda toplam 64 kültür evi tamamlanmış olacak. ilçe merkezinde de yapımı devam eden kültür evlerimizi aşama aşama ilerliyor. İlçe merkezi için programımıza 3 kültür evi daha koyduk. Yakın bir zamanda onlara da başlayacağız. Ensar mahallesi kültür evimizi de yakın bir tarihte tamamlayacak ve halkımızın hizmetine sunacağız."

BİZE ULAŞIN