Hırs ve azim umut verdi

Demirspor Teknik Direktörü Timuçin Bayazıt, Elazığ karşısında oynanan futbolu beğendi

Hırs ve azim umut verdi
Yeni teknik direktörü Timuçin Bayazıt ile ligde çıktığı ilk maçta Elazığspor karşısında bir puan alan Adana Demirspor, oynadığı futbolla gelecek haftalar için umut verdi. Elazığ karşısında 2-0'dan durumu 2-2'ye getiren mavi-lacivertli ekibin teknik adamı Bayazıt, "Oyuncularımdaki bu hırs ve azim ilerisi için bize ışık tutmuştur" dedi.

TELAFİ ETTİLER
Bayazıt, son 5 haftada alınan sonuçlar nedeniyle takımı adına çok önemli bir maça çıktıklarını söyledi. Müsabakaya rakibi tartarak başladıklarını ifade eden Bayazıt, ilk yarıda Elazığspor'a karşı oyunu kuramadıklarını, yaptıkları iki hatada da gol yediklerini belirtti. Oyuncularının ikinci yarıda hatalarını telafi ettiğini dile getiren Bayazıt, "Bu takım beni umutlandırdı" diye konuştu.

TEK TEK KUTLADI
Kazanma isteğinin yanı sıra taraftarın da büyük desteğiyle oyuncuların daha yürekli bir futbol ortaya koyduğuna dikkat çeken Bayazıt, "Kazanamamış olabiliriz ama arkadaşlığı, kazanma isteği ve arzusu olan bir takım görüntüsü verdik. Bundan sonraki maçlarda üzerine koyarak gitmemiz gerekiyor. Oyuncularımı yürekten kutluyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN