Arın sahada

Adanaspor’un yeni teknik adamı Eyüp Arın, takımıyla birlikte sahaya çıktı. Elazığspor maçının önemine değinen Arın, “Galibiyet için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi

Arın sahada
Adanaspor'un 'nöbetçi hocası' sahaya çıktı. Teknik direktör Kemal Kılıç'ın istifasının ardından Başkan Bayram Akgül'den gelen telefonla soluğu Osman Yereşen Tesisleri'nde alan tecrübeli teknik adam takımla birlikte çalışmalara başladı. Elazığspor karşılaşması için futbolculara ilk çalışmasını yaptıran Arın, oyuncularla kısa bir görüşme yapıp son gelişmeleri aktardı.

GÖNÜLDEN BAĞLI
Yıllardır Adanaspor'da görev yaptığını, A takımın başına defalarca geçtiğini vurgulayan Arın, "Bu bizim işimiz. Ben Adanaspor'a gönülden bağlıyım. Başkanımız ile yaptığım görüşme sonrasında tesislere gelerek takımı çalıştırmaya başladım. Öncelikli hedefimiz Elazığspor karşılaşması. Bunun için çalışıyoruz" dedi.

YOLA DEVAM
Adanaspor'un çok iyi kadroya sahip olduğunu belirten Eyüp Arın, "Bence bu ligin en iyi kadrosuna sahip ekiplerden biriyiz. Bazı haftalar şanssızlıklar yaşadı. Ancak çabuk toparlandı. Bu hafta Elazığspor ile zor bir maç oynayacağız. Hedefimiz sahamızda, taraftarımın önünde galip gelip yolumuza devam etmek" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN