Yedikuyular ocak ayında açılacak

Kahramanmaraş’ta kış turizminin merkezi olacak Yedikuyular Kayak Merkezi’nde açılış için son hazırlıklar yapılıyor. Başkan Fatih Mehmet Erkoç, “Tesisimiz hem kışın hem de yazın vatandaşımızın hizmetinde olacak” dedi

Yedikuyular ocak ayında açılacak
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımında sona gelinen Yedikuyular Kayak Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Başkan Erkoç, "Bir projemizi daha sona getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yedikuyular Kayak Merkezimizde 1 hafta 10 günlük bir işimiz kaldı. Zaten kar da yağmaya başladı. Ocak ayı içerisinde burasını tümüyle vatandaşlarımızın kullanımına açacağız" dedi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR TESİS
Yedikuyular Kayak Merkezi'nin Kahramanmaraş'ın gelişimi için önemli bir proje olduğuna dikkat çeken Başkan Erkoç, "Büyükşehir Belediyesi olarak buraya yaptığımız kayak pistleri, teleski, telesiyej gibi hizmetlerle çok önemli bir tesis kazandırdık. Sadece kışın değil, burası yazın da önemli bir mesire alanı olacak. Yazın Kahramanmaraş merkez çok sıcak olduğunda burası çok serin olmakta. İnsanlar ferahlamak için yazın da 20 dakika içinde buraya gelecekler" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN