Arın’ın taktiği

Adanaspor’un tecrübeli hocası Eyüp Arın, bugünkü Elazığspor maçı öncesi oyuncularına galibiyet aşısını verdi

Arın’ın taktiği
Ligde yeniden çıkış arayan Adanaspor bugün sahasında Elazığspor'u konuk edecek. Saat 15.30'da başlayacak zorlu mücadeleyi Onur Karabaş yönetecek. Teknik Sorumlu Eyüp Arın, konuk edecekleri Elazığspor'un ligin en iyi takımlarından biri olduğunu söyledi. Rakibin inişli çıkışlı bir grafik sergilediğini dile getiren Eyüp Arın, "Eksik bölgeleri var. Onları iyi yönlerini kapatıp eksik bölgelerinden vurmaya çalışacağız" dedi.

DİDİ OYNAMAYACAK
"Bekleyerek oynayacağız. Sabırlı ve arzulu oyunumuzu sahaya yansıtacağız" diye konuşan Arın, "Oyuncularımla yaptığım toplantıda onlara seçenekler sundum. Zor bir viraja giriyoruz. Her maç bizim için çok önemli. Canla başla çalışacağız" dedi. Arın, kart cezalısı olan Didi'nin bu hafta sahada yerini alamayacağını da ifade ederek, "Ben oyuncularıma güveniyorum. Ellerinden geleni yapıp haftayı üç puanla kapatacağız" diye konuştu.

BÜYÜK BİR CAMİAYIZ
Adanaspor'un büyük bir camia olduğunu ve zirve yarışını bırakmayacağını ifade eden Arın, "Elazığspor maçıyla yeniden çıkışa geçeceğiz. Bu takımın neler yapabileceğini herkes biliyor. İyi ve kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip. Benim tek isteğim Adanaspor'a gönül vermiş taraftarların takımlarını desteklemeleri" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN