Takımla tanıştı

Adanaspor’un yeni teknik patronu Osman Özköylü Bursa’dan dönen takımı ile dün ilk antrenmanına çıktı. Özköylü, “Adanaspor’u tanıyorum. Başarılı olacağız” dedi

Takımla tanıştı
Ziraat Türkiye Kupası'na, 5. Tur rövanş maçında Bursaspor mağlubiyetiyle veda eden Adanaspor yeni teknik direktörünü buldu. Kulüp Başkanı Bayram Akgül, Bursa maçının hemen ardından takımı Osman Özköylü'ye emanet ettiğini açıkladı. Özköylü turuncu-beyazlı ekiple 1,5 yıllık sözleşme imzalarken, başarı için geldiğini söyledi.

'HEDEFE ULAŞACAĞIZ'
Adana'yı ve Adanaspor'u çok yakından tanıyan bir isim olduğunu söyleyen Özköylü, "Bu ligi iyi tanıyan teknik adamlardan biriyim. Adanaspor güçlü oyunculardan kurulu bir takım. Bu ligde iyi işler yapıp hedefine ulaştıracağımıza inanıyorum. Kulüp başkanımız Bayram Akgül ile bir araya geldik, takımın son durumunu masaya yatırdık" dedi.

OYUNCULARLA GÖRÜŞTÜ
Kupa maçı sonrasında Adana'ya dönen turuncu-beyazlı kafile yeni teknik direktörleri Osman Özköylü ile dün tanıştı. Futbolcularıyla toplantı yapıp hedeflerini anlatan Özköylü'nün bazı isimlerle bire bir görüştüğü gelen bilgiler arasında yer aldı. Bu arada Arın, Bursa dönüşü eski görevi olan altyapı sorumluluğuna yeniden döndü.
BİZE ULAŞIN