1 puanlı veda

Sahadan bir puanla ayrılan turuncu-beyazlı ekibin teknik direktörü Osman Özköylü, “İkinci yarıda her şey güzel olacak” dedi

1 puanlı veda

TFF 1. Lig'de ilk yarıda son kez taraftarıyla buluşan Adanaspor, yeni teknik direktörü Osman Özköylü ile İstanbulspor karşısında golsüz berabere kalarak bir puan aldı. Özköylü, iyi mücadele etmelerine rağmen rakiplerini yenemediklerini söyledi. Takımın belli eksikliklerinin olduğunu ifade eden teknik adam, "Bunları çözüme kavuşturacağız" dedi.

ÇÖZMEK İMKANSIZ
Adanaspor'un başında ilk maçına çıktığını hatırlatan teknik adam Özköylü, "Takımla 4-5 gündür antrenman yapıyoruz. Oyuncuları bir anda çözmek mümkün değil. İstanbulspor karşısında 2-3 pozisyonda mağlup duruma düşebilirdik. İnanıyorum ki Allah oyuncuların mücadelesinin karşılığında o pozisyonların gol olmasını engelledi" diye konuştu.

ARAYI BEKLİYOR
Özköylü, takımın fiziksel eksikliğini gidermek için çalışmalar yapacaklarını belirterek, "Önümüzdeki Eskişehirspor maçına bakacağız. Bir an önce toparlanıp o maçın oyununu planlayacağız. Bizim için esas süreç ikinci yarıda başlayacak. Çünkü devre arasında yapılabilecek transferler, yapılacak antrenmanlar, takımın fiziksel olarak gelişmesi çok önemli noktalar" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN