Vakıfbank, Adana zirvesinde buluştu

Vakıfbank üst yönetimi Aralık ayı yönetim kurulu toplantısını Adana’da gerçekleştirdi. Adana Zirvesi buluşmasında ise yerel yöneticiler, işadamları ve çalışanlarıyla bir araya geldi

Vakıfbank, Adana zirvesinde buluştu

'Halden Anlayan Bankacılık' vizyonuyla, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmayı hedefleyen Vakıfbank, ülke çapında Anadolu Zirveleri adı altında gerçekleştirdiği buluşmaların üçüncü durağını Adana'da yaptı. Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin, Genel Müdür Mehmet Emin Özcan ile yönetim kurulu üyeleri ve genel müdür yardımcıları, bankanın bölge yönetimi, birim müdürleri ve şube müdürleriyle bir araya geldi.

HEDEFLER ANLATILDI
Programda Vali Mahmut Demirtaş ile belediye başkanlarını, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Vakıfbank yöneticileri, şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini de görme fırsatı buldu. Akşam ise Sheraton Grand Adana'da Çukurova bölgesindeki şube çalışanları ve işadamlarıyla Adana Zirvesi gecesinde bir araya gelen Alptekin ve Özcan, Vakıfbank'ın 2017 yılını değerlendirip, 2018 hedeflerini anlattı.

ADANA'YA 3,2 MİLYAR
Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, yılın ilk dokuz ayında Adana'da 3.2 milyar lira, bölge genelinde ise 8.1 milyar lira nakdi kredi kullandırdıklarını belirtti. Özcan, Adana'da 20 şube ve 273 personel, bölge genelinde ise 49 şube, 652 personel ve Bölge Müdürlüğü aracılığıyla Çukurova'ya hizmet verdiklerini, bölgeye değer katacak yatırımlarını artırarak sürdüreceklerini söyledi. Özcan, "Çiftçilere, KOBİ'lere ve turizmcilere tam destek veriyoruz. Girişimcilere özel kredilerimizle destek oluyoruz" dedi.

BELEDİYELERE DESTEK
Genel Müdür Özcan, "Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Adana ve bölgedeki tüm belediyelere önemli destekler sağlayacağız. Özellikle alt ve üstyapı projelerinde, ulaşım projelerinde, enerji verimliliğinde ve nakit yönetimi ürünlerinde önemli işbirliklerine imza atmayı hedefliyoruz" diye konuştu. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Alptekin de ülkenin kalkınması için yatırımlarını sürdürdüklerini söyledi. Konuşmaların ardından protokol üyeleri hep birlikte pasta kesti.

BİZE ULAŞIN