M1 Adana’da yeni yıl coşkusu

M1 Adana Alışveriş Merkezi, 2018 yılına girerken tüm ışıltısıyla şehri aydınlatıyor, Adanalılara alışverişi ve eğlenceyi bir arada sunuyor

M1 Adana’da yeni yıl coşkusu
Adana'da 17 yıllık geçmişe sahip en köklü ve en güvenilir alışveriş merkezi M1 Adana, benzersiz yılbaşı dekorasyonu ile Adanalılara unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

HER YER IŞIL IŞIL
Alışveriş tutkunları, eğlenceyi arayan çocuklar, damak tadına düşkünler, bir kahve molasını özleyenler ve bunların hepsini muhteşem görsel şölen ile yaşamak isteyenler yeni yılı karşılarken M1 Adana'ya akın ediyor. M-1 Adana, Aralık ayı boyunca yapılan eğlenceli atölyeler ve 'Müzik Burada' etkinlikleriyle ziyaretçilerine doyumsuz anlar yaşattı.

SÜRPRİZ HEDİYELER
Yılbaşı için hazırlıkların sürdüğü alışveriş merkezinde Adanalılar, yeni yılı alışveriş merkezinin hem kapalı hem de açık alanlarında büyülü yılbaşı kutlamaları ile karşılayacak. Vatandaşlar yaptıkları alışverişlerden de sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan M1 Adana Alışveriş Merkezi'ndeki Lezzet Meydanı, ziyaretçilerine her mevsim birbirinden muhteşem lezzetler sunuyor. Lezzet Meydanı, Adanalılara yeme, içme, alışveriş keyfini açık havada keyifli bir ortamda sunarken Çocuk Meydanı ise çocuklara unutulmaz anlar yaşatıyor. Açık havada eğlenceli vakit geçirecek olan çocuklara su oyun alanları ve eğlenceli bir oyun parkı yeşillikler içinde sunuluyor. Aileler, Lezzet Meydanı'nda keyifli bir mola vermek istediğinde günün yorgunluğunu da atıyor.

RAHAT VE KEYİFLİ
Sahip olduğu yeni nesil AVM anlayışıyla alışveriş merkezleri sektöründe değişim ve dönüşüme öncülük eden ve tüketiciye gerek mağaza karması, gerekse mimari bütünlük açısından çağdaş alışveriş merkezi konsepti sunan M1 Adana AVM'de ziyaretçiler, rahat ve keyifli vakit geçiriyorlar.
BİZE ULAŞIN