Kaplan toplanıyor

Yarın Antalya kampına başlayacak olan Adanaspor’un teknik direktörü Osman Özköylü ikinci yarıdan umutlu. Özköylü başkanla görüştüklerini ve transfer yapacaklarını belirtti

Kaplan toplanıyor
İkinci yarı hazırlıkları için yarın Antalya Belek'te toplanacak olan Adanaspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, tempolu oynayan, agresif bir takım oluşturmak istediklerini belirtti. Antrenman ağırlıklı çok yoğun bir kamp dönemi geçireceklerini belirten Özköylü, "Bu yüzden sadece Balıkesirspor ile hazırlık maçı oynayacağız" diye konuştu.

TRANSFER ZOR İŞ
10 günlük bir kamp programı hazırladıklarını ifade eden tecrübeli teknik adam transfer konusunu da değinerek, "İkinci yarı transferleri zordur. Bütçenize göre istediğiniz tarz oyuncuları bulmak kolay olmuyor. Elle tutulur çok az oyuncu var. Kulüp başkanımız Bayram Akgül ile görüştük. Zaten iyi bir takımımız var. Elimizdeki oyuncuları daha iyi hale getireceğiz ve transfer yapacağız" dedi.

MAGAYE KALMALI
Takımın golcü oyuncusu Magaye'nin başka takıma gitmesini istemediğini söyleyen Osman Özköylü, "Ben oyuncu almadan oyuncu kaybedemem. Magaye'yi isteyen takımlar var. Çok yetenekli bir oyuncu. Şu anda yaşadığı sorunlar nedeniyle yüzde 30 kapasite ile oynuyor. Hazırlayacağımız antrenman programı ile oyuncumuzun performansını yüzde 80'lara çıkarmak istiyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN