Gözü ilk ikide

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Antalya kampının çok verimli geçtiğini belirterek, “Eğer istediğimiz oyuncuları alabilirsek ilk ikiyi zorlarız” dedi

Gözü ilk ikide
TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. 7 Ocak tarihine kadar devam edecek olan kampta teknik direktör Erkan Sözeri, futbolcularıyla yakından ilgileniyor. Yönetimle transfer konusunu görüşen Sözeri, "İstediğimiz transferler yapılırsa ilk 2'yi kovalarız. Ben buna inanıyorum" dedi.

DAHA İYİ OLACAKLAR
Ara transfer döneminde istedikleri oyuncuları kadrolarına katmanın kolay olmadığına işaret eden Sözeri, takımdaki gidecek oyuncular ve transfer listesini yönetimle paylaştıklarını, ekonomik imkanlar ölçüsünde çalışmaların yapılacağını söyledi. Bu sezon Gökhan Alsan ve Muhammet Reis'in performanslarının önceki yıllara göre arttığını belirten Sözeri, "Daha iyi olacaklar" diye konuştu.

İKİ HAZIRLIK MAÇI
Takımın, Antalya'da iki hazırlık maçı oynayacağını ifade eden Erkan Sözeri. "4 Ocak Perşembe günü saat 14.00'te Sakaryaspor, 7 Ocak Pazar günü ise saat 11.00'de Fethiyespor ile hazırlık maçı yapıp kampı tamamlayacağız. Burada tüm oyuncularıma forma şansı vererek son durumlarını görüp değerlendirme yapacağım" dedi.
BİZE ULAŞIN