Hamle gelmedi

Gazişehir Gaziantep’te transfer çalışmaları sürerken teknik direktör Erkan Sözeri, “Takviye düşünüyoruz ama oyuncu portföyü çok kısıtlı olduğundan dolayı hamle yapamadık” dedi

Hamle gelmedi

TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in teknik direktörü Erkan Sözeri, takımda 3-4 bölgeye takviye düşündüklerini ancak şu an oyuncu portföyü kısıtlı olduğu için fazla hamle yapamadıklarını belirtti. Teknik patron Sözeri, devre arası hazırlık kampının oldukça verimli geçtiğini söyleyerek, takımına güvendiğini belirtti.

'DEĞERLENDİRECEĞİZ'
Tüm oyuncuların yoğun çalıştığını ifade eden Sözeri, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı. Ara dönemde transferlerin kolay gerçekleşmediğini aktaran Sözeri, "Biz 3-4 bölgeye takviye düşünüyoruz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Yönetim kurulumuzla durumu değerlendireceğiz" şeklinde konuştu.

SAKARYA'YI 2-1 YENDİ
"Takımımızın gücüne güç katacak oyuncular daha iyi olacak" diye konuşan Erkan Sözeri, "Yerli veya yabancı konusunda tercih yapacak çok fazla lüksümüz yok. Kaliteli futbolculara sahibiz. Transfer olmasa bile gücümüzü maksimum seviyeye çıkarıp zirve adına elimizden geleni yapacağız" dedi. Bu arada Gazişehir, Antalya'da oynanan hazırlık maçında 2. Lig ekiplerinden Sakaryaspor'u 2-1 yendi.

BİZE ULAŞIN