Katil zanlısı suç makinesi çıktı

İbrahim Halil Doğruer’in yakalandığı evde 1 adet Glock marka tabanca, 3 adet şarjör ve 58 adet 9 mm dolu fişek, bir başka adreste Thomson marka tabanca, 37 adet fişek ile 2 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Katil zanlısı suç makinesi çıktı

Gaziantep'te uyuşturucu ticareti nedeniyle işlenen 2 cinayet ve bir ağır yaralamanın zanlısı olarak yakalanan İbrahim Halil Doğruer (30) hakkında 14 ayrı suçtan yakalama kararı olduğu ortaya çıktı. PKK sempatizanı olduğu belirtilen ve bir suçtan da kesinleşmiş 6 yıl 3 ay 25 gün hapis cezasının bulunduğu belirtilen zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

14 AYRI YAKALAMA EMRİ
İncilikaya Mahallesi'nde Savaş Cengiz'in uzun namlulu silahla, Vatan Mahallesi'nde Fehmi Amaç'ın tabancayla öldürülmesi ve Serinevler Mahallesi'nde Doğan Taşçı adlı sahsın, tabanca ile ateş edilmesi sonucu hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanması olayını araştıran polis, 14 ayrı yakalama emri olan ve 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan PKK sempatizanı ve kentteki uyuşturucu satıcılarına mal temin eden zanlıya ulaştı.

BİZE ULAŞIN