Adana kitabı seviyor fuarına sahip çıkıyor

303 yayınevinin katıldığı Çukurova 11. Kitap Fuarı büyük ilgi görüyor. Ünlü yazarları okuyucularıyla buluşturan Destek Yayınları sahibi Yelda Cumalıoğlu, “Adana bizleri heyecanlandırıyor” dedi

Adana kitabı seviyor fuarına sahip çıkıyor
Türkiye Yayıncılar Birliği öncülüğünde ÇUKAŞ Fuarcılık AŞ, Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi'nin destekleriyle düzenlenen, 303 yayınevi katılımı, 80 kültürel etkinlik ve 500 yazarın okurlarıyla buluşmasının planlandığı Çukurova 11. Kitap Fuarı kapılarını kitapseverlere açtı. Destek Yayınları sahibi Yelda Cumalıoğlu, Adanalıların kitaba olan düşkünlüğüne hayran kaldığını belirtti. Bu yıl da kitap fuarının çok renkli ve hareketli geçeceğini söyleyen Cumalıoğlu, "Biz Destek Yayınları olarak Beyaz Baykuş, Genç Destek ve Karakarga olarak fuara katıldık. Çok değişik projeler ve eserlerle yıla girdik. Destek Londra kurup okuyucularımızın karşısında olacağız. Fuarda dünya klasiklerinin en güzel örnekleri okuyucularla buluşuyor" dedi.

ÜNLÜ YAZARLAR
Çukurova 11. Kitap Fuarı'nın ilk gününde Destek Yayınları standında Mete Yarar, Uğur Koşar, Bülent Gardiyanoğlu, Ferhat Ünlü gibi ünlü yazarları Adanalılarla imza gününde buluşturduklarını söyleyen Cumalıoğlu, "Adana'yı çok seviyoruz. Burada çok bilinçli okuyucu var. Fuara ve kitaplara sahip çıkıyorlar. Bu da bize heyecan veriyor" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN