Başkan morali

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Sani Konukoğlu yöneticilerle birlikte Antalya kampını ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcularla sohbet etti

Başkan morali
TFF 1. Lig takımlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Sani Konukoğlu, takımını Antalya'ya da kamp yaptığı otelde ziyaret ederek moral verdi. Yöneticiler Settar Konukoğlu ve Murat Güneri ile birlikte çalışmaları izleyen Başkan Konukoğlu, antrenman öncesinde futbolculara başarı dileklerinde bulunarak kendilerine olan güvenini bir kez daha dile getirdi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Başkan Konukoğlu, puan tablosunda hedeflerinden uzakmış gibi bir görüntü olsa da kesinlikle bu hedeflerinden vazgeçmeyeceklerini dile getirdi. Teknik direktör Erkan Sözeri'nin göreve gelmesiyle birlikte takımın oyun olarak umut verdiğini ifade eden Adil Sani Konukoğlu, "Biz buraya gelirken ciddi bir hedef ve projelerle göreve başladık. Hedefimiz şampiyonluk ve bunu başaracağız" dedi.

TARAFTARA ÇAĞRI
Başarılı olmak adına ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceklerinin altını çizen Konukoğlu, "Yönetim, futbolcu, teknik heyet ve Gaziantep şehri el ele vererek büyük başarılar kazanmak istiyoruz. En büyük isteğimiz taraftarlarımızın karşılaşmalarda bizi yalnız bırakmamasıdır. Sezonun ilk üç maçını Gaziantep'te oynayacağız ve burada taraftarımızı da yanımızda görmek istiyoruz" diye konuştu.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ
Transfer sezonunun açılmasıyla birlikte eksik olan mevkiler için transfer görüşmelerinin sürdüğünü dile getiren Adil Sani Konukoğlu, "Takımımızda hocamızın raporu doğrultusunda transfer görüşmelerimiz sürüyor" dedi.
BİZE ULAŞIN