camide hırsızlık

Batman’da öğle namazını kılmak için camiye gelen vatandaşın, abdest almak için çıkararak, içeriye bıraktığı ceketinin cebinden, içinde bin 500 TL bulunan cüzdanı çalındı.

camide hırsızlık

Edinilen bilgilere göre, öğle namazını kılmak için Turgut Özal Bulvarı'nda bulunan Yıldız Camii'ne gelen Nejdet Değer adlı vatandaş, abdest almak için ceketini çıkararak, camiye bıraktı. Abdest aldıktan sonra içeri giren Değer, ceketiyle oynandığını fark etmesi üzerine kontrol ettiği cebinde cüzdanının olmadığını fark etti. Ceketini bıraktığı yerde cüzdanını arayan Değer, bulamayınca içerisinde yaklaşık bin 500 TL'sinin olduğu cüzdanın çalındığını anladı.

"DÜN VE ÖNCEKİ GÜN DE HIRSIZLIK OLAYI YAŞANMIŞ"

Değer, abdest aldıktan sonra cami içine bıraktığı ceketi ile oynandığını fark ettiğini belirterek, "Hemen ceketin ceplerini kontrol ettim. İçerisinde yaklaşık bin 500 TL bulunan cüzdanın çalındığını anladım.

Caminin içindeki vatandaşlar etrafımda toplandı, cüzdanımın çalındığını söyledim. Vatandaşlar bana dün ve önceki gün de hırsızlık vakalarının yaşandığını söyledi. Caminin içinde kamera da yok. Bu duruma çare bulunmasını istiyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN