Verdiğiniz her oy Kudüs’e ses oluyor

Verdiğiniz her oy Kudüs’e ses oluyor
TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı, AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, 2019 yılında yapılacak seçimler için bugünden çok çalışmak gerektiğini belirterek, "Siz zannetmeyin ki verdiğiniz oylar sadece AK Parti'yi iktidar yapıyor. O oylar, yeri geldiğinde Kudüs için, Arakan için, Suriye için yükselen bir ses oluyor" dedi.

TERLEYEN SİYASETÇİLER
Milletvekili Fatma Güldemet Sarı ve Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak'ın da katıldığı programda, Mahfesığmaz Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Ünüvar, AK Parti'nin çok çalışan, vatandaşın problemlerinin çözümü için terleyen insanların partisi olduğunu ifade etti. Ünüvar, "Eskiden siyasetçiler vatandaşın problemleri ile ilgilendikleri için değil, ilgilenmedikleri için, onların karşısına çıktıklarında terlerlerdi" diye konuştu.

MAZLUMLARIN SESİ
Fatma Güldemet Sarı da Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk seçiminin 2019'da yapılacağını anımsatarak, "Bu seçimle birlikte Cumhurbaşkanımızı inşallah ikinci kez halkın oylarıyla cumhurun başkanı olarak seçeceğiz. O yüzden çok çalışmamız lazım. Burada attığınız her adımın dünyadaki bütün mazlum ve mağdurlara yardım eli olarak uzandığını bilerek çalışın" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN