Şanlıurfa'da gazeteciler bir araya geldi

Şanlıurfa'da görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programda bir araya geldi.

Şanlıurfa'da gazeteciler bir araya geldi

10 Ocak Dünya Gazeteciler günü dolayısıyla Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) ile Büyükşehir Belediyesi'nce Cumhuriyet Tesisleri'nde organize edilen etkinliğe Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Yücetepe, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, çevre illerden gelen gazeteci temsilcileri ile kentte görev yapan gazeteciler katıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günün kutlayan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, basın yayın camiasının önemini anlatarak gazetecilerin bu zorlu görevde başarılı olmalarını temenni etti. 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü(ht kutlayan Başkan Nihat Çiftçi ise;

-"Şanlıurfa'ya hizmet ettiğimiz gibi yerel medyanın da Şanlıurfa'mıza, ulusal medyanın da ülkemize hizmet ettiğinin de farkındayız" diye konuştu.
Gecede gazetecilere plaket verildi.

BİZE ULAŞIN