Süper olacak

Gazişehir Gaziantep’in orta saha oyuncusu Muhammed Himmet Ertürk, Antalya kampının çok verimli geçtiğini belirterek, zorlu maratonun sonunda Süper Lig’e çıkacaklarını söyledi

Süper olacak
TFF 1. Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in orta saha oyuncusu Muhammed Himmet Ertürk, sezonu ilk iki sırada tamamlayabileceklerini belirterek, Süper Lig'e çıkmak istediklerini söyledi. Ertürk, çok güçlü bir kadroya sahip olduklarını ifade ederek, "Kamp dönemini çok iyi geçiriyoruz. İkinci devreden umutluyum" dedi. Süper Lig'e çıkmak istediklerini vurgulayan genç futbolcu, "İlk ikiyi yakalamak kesinlikle hayal değil. İşler ne kadar kötü giderse gitsin, en kötü ihtimalle play-off oynayacağımıza inanıyorum. Umut ediyorum ki Gaziantep şehri de yanımızda olacaktır. Sezon sonunda bu şehrin adını yeniden Süper Lig'e yazdıracağız" diye konuştu.

'HEPİMİZ BİR BÜTÜNÜZ'
Ligde ikinci yarının her zaman zor geçtiğinin altını çizen Ertürk, "Benim de kişisel olarak en büyük hayallerimden birisi, bu takımın formasıyla Süper Lig'de oynamak. Bunu başarmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Yönetim, teknik heyet, taraftar olarak bütünleştiğimizi düşünüyorum. Güzel günler göreceğiz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN