Kaplan dönüyor

Yeni transferleriyle Adana’ya gelecek olan turuncu-beyazlı ekip Denizlispor maçı hazırlıklarına pazartesi günü başlayacak

Kaplan dönüyor
Devre arası hazırlıklarını sürdüren Adanaspor, 12 günlük Antalya kampını bugün tamamlayacak. 15 Ocak pazartesi günü Adana'da toplanacak olan turuncu-beyazlı ekip Denizlispor maçı hazırlıklarına başlayacak. Teknik direktör Osman Özköylü, çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Oynadığımız hazırlık maçlarında takımın son performansını beğendim" dedi.

'DİKKAT Lİ OLMALIYIZ'
Denizlispor maçına kadar eksikleri gidereceklerini söyleyen Özköylü, "Çok iyi bir kadromuz var. Yaptığımız takviyelerle daha güçlü bir duruma geldiğimizi söyleyebilirim. Ligin ikinci yarısı her zaman zor geçer. Tüm takımlar hedefe ulaşmak için varını yoğunu ortaya koyar. Bu yüzden çok dikkatli olmalıyız" diye konuştu.

UYUM SORUNU YOK
Yeni transferlerin takıma çabuk uyum sağladığını söyleyen teknik adam Osman Özköylü, "Lig startından itibaren takımımdan istediğim verimi almaya başlayacağım. Adanaspor büyük bir camia. Bu yüzden elimizden ne geliyorsa yapıp ligin ilk maçından itibaren bir çıkış yakalamak en büyük hedefimiz olacak" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN