Narko Adana sosyal medyada

Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü sosyal medyaya taşındı

Narko Adana sosyal medyada
UYUŞTURUCUYLA mücadelede hız kesmeyen Adana polisi, zehir tacirlerine karşı yaptığı çalışmaları vatandaşlara ulaştırmak amacıyla sosyal medya ağı Facebook'ta 'NarkoAdana' adında hesap açtı. Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün resmi hesabında görevli polisler, yaptığı çalışmaları an be an takipçileriyle paylaşırken gelebilecek her türlü ihbarı da anın da değerlendirecek.

TAKİPÇİ ARTIYOR
Emniyet Müdürü Selami Yıldız, "Uyuşturucunun kökünü kazıyacağız" mesajını verdikten sonra harekete geçen Narkotik polisi, uyuşturucu tacirlerine yönelik savaşını sosyal medyada da sürdürdü. Vatandaşları bilgilendirmek ve olası bir ihbarı değerlendirmek isteyen ekiplerin, Facebook, Twitter ve İnstagram'da 'NarkoAdana' adında açtıkları sayfanın takipçisi gün geçtikçe artmaya başladı.

BEĞENİ TOPLUYOR
Vatandaşlar tarafından olumlu tepkiler alan sosyal medya hesabında zehir tacirlerine karşı gerçekleştirilen operasyonlar hazırlanan özel kliplerle yayınlanıyor. 'Narko ihbar hattı' 0552 155 01 01 numarasının yayınlandığı sayfalarla ilgilenen görevli polisler gelecek her türlü ihbarı ilgili birimlere aktarıyor. Yetkililer, "Sosyal medyadan bizi takip eden vatandaşlar mücadelemizi saniye saniye görürken biz de destek vermiş olacaktır" dedi.
BİZE ULAŞIN