Samsun mesaisi

Gazişehir Gaziantep Antalya kampını tamamlayarak kente döndü. Takım Samsunspor maçı hazırlıkları için bugün sahaya çıkacak

Samsun mesaisi
TFF 1. Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarını 15 gün boyunca Antalya'nın Lara beldesinde sürdüren Gazişehir Gaziantep, hazırlıklarını tamamladı. Bugün Gaziantep'te toplanacak olan takım yeni transferleriyle Samsunspor maçı hazırlıklarına başlayacak. Teknik direktör Erkan Sözeri, çok verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti.

'ÇOK HEYECANLIYIM'
Ligin ikinci yarısına hemen hemen hazır olduklarını söyleyen Sözeri, "Bazı eksiklerimiz var. Bunları bir haftalık süre içerisinde çözeceğimize inanıyorum. Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız uyum sorunu yaşamadı. Bu beni mutlu etti. İkinci devre için heyecanlıyım. Çünkü daha çekişmeli ve zorlu maçlar bizi bekliyor olacak" dedi.

BAŞKAN İDDİALI
Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ise şampiyonluk hedeflediklerini ve bunu başarana kadar vazgeçmeyeceklerini söyledi. Konukoğlu, sezona iyi bir başlangıç yapamamalarına rağmen özellikle teknik direktör Erkan Sözeri'nin göreve gelmesiyle birlikte takımın oyun olarak umut verdiğini ifade etti. Ciddi bir hedef ve projelerle göreve başladıklarını belirten Konukoğlu, iddialı konuştu.
BİZE ULAŞIN