Başkan Çetin, sabah buluşmalarında 3. tura başladı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Belediye başkanlığından en zevk aldığım zamanlar halkla iç içe olduğum zamanlar" dedi.

Başkan Çetin, sabah buluşmalarında 3. tura başladı

Başkan Çetin, sabah 06.00 halk toplantıları gerçekleştirdiği mahallelerde 3. tura başladı. Sabah erken saatlerde olmasına rağmen katılımın yoğun olduğu Salbaş, Şambayadı ve Karahan mahallelerindeki toplantılarda konuşan Başkan Çetin, halka çok erken saatte olmasına rağmen gösterilen yoğun katılım için teşekkür ederek, "Haftanın 2 veya 3 günü 2 veya 3 mahallede sabah toplantılarını aksatmadan yapmaya devam ediyoruz. Sizlere söz verdiğimiz gibi 1,5 ay sonra buradayız. Belediye başkanlığından en zevk aldığım zamanlar halkla iç içe olduğum zamanlar. Sabahın 06.00'sında sizlerle buluşmak, simidimizi bölüşmek, bir çorbayı paylaşmak, sizlerle sohbet etmek, sorunlarınız varsa onları dinlemek hele hele 1,5 ay önce ilettiğiniz bir sorunu çözdüğümüz için bize teşekkür etmeye gelmeniz bizi çok mutlu ediyor. Takvime bakın, kaydedin. 1.5 ay sonra yine burada olacağız" dedi.

Belediye ekibiyle 7/24 aralıksız hizmetlere devam ettiklerini aktaran Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Sevinerek görüyorum ki Çukurova ilçemizdeki mahallelerde çok büyük bir sorun kalmadı. 1.5 ay önce bize ilettiğiniz sorunların tamamı çözülmüş durumda. Bize iletilen hiçbir sorun çözümsüz kalmıyor. Vatandaş artık bizi görmeye, teşekkür etmeye geliyor. Bu benim için çok mutluluk verici. Halk Günlerinde de öyle. Halk Günlerinde bize ilettiğiniz ne sorun varsa kısa vadede, orta vadede ve uzun vadede bir planlamaya tabi tutuluyor ve çözülüyor. Biz sizler için varız. Bu kardeşiniz yağmur, çamur gece gündüz demeden sizler için çalışmaya devam edecek" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN