Son 48 saat

6 milyonluk borç nedeniyle transfer tahtasını açamayan Adana Demirspor, 2’si yabancı 4 transferinin lisanslarını çıkaramadı. Başkan Gökoğlu, “Kritik son 48 saatteyiz” dedi

Son 48 saat
Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) 6 milyon lirayı bulan borç nedeniyle transfer tahtasının açamayan Adana Demirspor ödeme için son 48 saate girdi. Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu yöneticilerle birlikte arayış içerisine girerken yeni transferlerin lisansının çıkması için paranın yarın saat 17.00'ye kadar TFF'nin hesabına geçmesi gerektiği belirtildi.

YABANCILAR YETİŞMİYOR
Başkan Gökoğlu, şu ana kadar Aydın Yılmaz, Kubilay Sönmez, ile birlikte Gege Marques ve Sergiy Politylo ile anlaştıklarını belirterek, "Bekleyişimiz sürüyor. Artık bu saatten sonra borç yatsa dahi Gege Marques ve Sergiy Politylo'nun lisanslarını Balıkesirspor maçına yetiştirmemiz imkansız. Bizler yönetim olarak elimizden ne geliyorsa yapıyoruz" şeklinde konuştu.

'SAHİP ÇIK ADANA'
Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'den bu konuda söz aldıklarını belirten Mehmet Gökoğlu, "Umutlu bekleyişimizi sürdürüyoruz. Ancak şu ana kadar hiçbir gelişme yok. Adana Demirspor gibi büyük bir kulübün bu durumları düşmesi gerçekten üzücü" dedi.
BİZE ULAŞIN