MASAL PARK’ın resmi konukları

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından hizmete açılan Masal Park’ı gezen Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, “Bu park kentimize katma değer katacak” dedi

MASAL PARK’ın resmi konukları

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, beraberinde protokol mensupları ile birlikte Masal Parkı ziyaret etti. Parkın tüm birimlerini gezen Vali Coşkun, "Bu park kentimize hayırlı olsun. Bütün detaylar düşünülmüş. Masal Park Osmaniye'ye artı değer katacak" dedi. Masal Park'ı ziyarete gelen Vali Coşkun'a, Belediye Başkanı Kadir kara, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşlarını temsilcileri eşlik etti.

PARKTA YOK YOK
Belediye Başkanı Kadir Kara konuklarına Masal Park'ı gezdirerek, bilgi verdi. Masal Park'ın 35 dönümlük arazi üzerine kurulduğunu ifade eden Başkan Kara, parkta Türk masallarının 11 farklı kahramanının dev heykellerinin yer aldığını, Türkiye'nin 7 coğrafi bölgesinin tanıtıldığını söyledi. Masal Park'ın bölgenin eğlence merkezi haline geleceğine inandığını söyleyen Başkan Kara, ayrıca Sihirli Perde 7d Sinema, Peri Bacaları, Sualtı Dünyası, Kapadokya Masalı, Cesur Mezopotamya-Çarpışan Arabalar, Manavgat Bot Gezintisi, Atlı Karınca, Van Gölü Canavarı Roller Coaster, Boğaziçi Araç Gezintisi Konvoyu, Masal Ağacı gibi bölümleri ile çeşitli eğlence imkânları sunduğunu kaydetti.

ROLLER COASTER HEYECANI
Masal Park'taki Akvaryum'u gezen Vali Coşkun ve protokol mensupları daha sonra Van Gölü Canavarı Roller Coaster'a bindi. Masal Park'ta bulunan Sihirli Perde 7d sinemada kısa bir film izleyen Vali Coşkun ve protokol mensupları daha sonra Masal Park'ın diğer bölümlerini de ziyaret etti. Vali Coşkun, Masal Park'ın hayırlı olmasını dileyerek, "Çocuklarımızın gönlünce eğlenebilecekleri çok güzel eğlence mekânları Masal Park'ın içinde yer alıyor. Çevre illerden çok sayıda ziyaretçinin bu güzel parkı görmeye geleceğine inanıyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN