Başkan İzol güven tazeledİ

Mersin İdmanyurdu’nda yapılan olağan genel kurulunda Hamit İzol başkanlığındaki yönetim güven tazeledi. Başkan Hamit İzol, “Başka Mersin İdmanyurdu yok” dedi

Başkan İzol güven tazeledİ

TFF 2. Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nda olağan genel kurul yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen kongreye, Başkan Hamit İzol ile yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı. Hamit İzol, olağanüstü genel kurul sonrası göreve gelmeleri nedeniyle genel kurul yapma kararı aldıklarını belirtti.

BAĞIŞA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ
Hesaplarının artık şeffaf olduğunu dile getiren İzol, "Biz yönetim olarak geldiğimiz günden bugüne kadar verdiğimiz paraları hep bağış olarak verdik, bundan sonra da bağışa devam edeceğiz. Mersin İdmanyurdu'nun hesaplarının geldiğimiz günden bugüne kadar borçlarda epey bir azalma oldu. Bunda kulüpten alacağı olan kişilerin borçlarını bağış yapmasının etkisi oldu" dedi. Parayı tek bir yere harcadıklarını kaydeden İzol, "Mersin İdmanyurdu'na herkes sahip çıkıyor. Herkes artık 'takıma ne yapabiliriz?' diyorlar. Demek ki siz karşı tarafa güven verirseniz, insanlar takımlarına, kulüplerine sahip çıkıyorlar. Ben 25 yıldır Mersin İdmanyurdu'nun içindeyim. İlk defa takımın kasasında para olduğunu görüyorum" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN