Erdemli’den örnek proje

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Belediye olarak toplumun her kesimindeki vatandaşlarımıza sahip çıkıyoruz” dedi

Erdemli’den örnek proje
Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Limon Çiçeği Projesi'nin tüm dünyaya örnek olduğu söyledi. Projede özellikle yaşlı, yatalak ve engelli vatandaşlara sahip çıkıldığını belirten Başkan Tollu, "Belediye olarak toplumun her kesiminden insanlarımıza sahip çıkıyoruz" dedi. Tollu, ilçedeki yaşlı yatalak ve engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hasta yatağı, akülü araç hediye etti.

SORUNLARA ÇÖZÜM
Erdemli Belediyesi olarak yaptıkları her türlü hizmette engelli ve yaşlı vatandaşları asla ihmal etmediklerini ve onlarını düşünerek uygulamalar yaptıklarını kaydeden Başkan Tollu, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışarak onların her türlü sorunlarına çözüm getirmeye çalıştıklarını söyledi. Maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara belediyece ihtiyaçları olan tekerlekli sandalye, akülü engelli aracı, hasta yatağı, market ihtiyacı ve benzeri yardımlarda bulunduklarını ifade eden Tollu, "Onlara hizmet etmek bizim en asli görevlerimizdendir" dedi.

?NERDE İNSAN, ORDA HİZMET
Yaşlıları ayda en az 3 kez ziyaret ederek tepeden tırnağa tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, yatalak hastalara elektrikli hasta yatağı, bedensel engelli vatandaşlara da akülü araç ile engelli tekerlekli sandalye verdiklerini ifade eden Tollu, "Belediye olarak nerde insan, orda hizmet düsturu ile hareket ediyoruz. 7'den 70'e insanların doğumundan ölümüne kadar hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Yaptığımız tüm hizmetler insanların yaşam kalitesini arttırmak ve kimsesiz bırakmamaktır. Vatandaşların 'benim belediyem 7/24 yanımda olur' diyebilmesi için çaba göstermekteyiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN