“Gücünüzün farkına varın”

Adanaspor, Akın Çorap Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Teknik patron Osman Özköylü, zorlu maç öncesi “Adanaspor’da memur zihniyetinde oyuncular var. Güçlerinin farkında değiller” dedi

“Gücünüzün farkına varın”
Adanaspor TFF 1. Ligin 19. hafta mücadelesinde bugün saat 15.30'da sahasında konuk edeceği Akın Çorap Giresunspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Giresunspor takımının kaliteli ve hedefleri olan bir takım olduğunu belirten Özköylü, "Süper Lig'e çıkmak için durmadan transfer yapıyor. 2017-2018 sezonu şampiyon olmak adına milat olarak görüyorlar. Bu yüzden bu maç önemli" dedi. Giresunspor'u yenecek kadar iyi bir ekip olduklarının altını çizen Özköylü, "Bizim takımımızdaki oyuncu grubunun da buna inanması gerekiyor. Bazen bizim de oyuncu grubumuzun başarıya inanmadığı anlar oluyor. Kendilerinin farkında değiller. Oyuncu kalitesi olarak 3 tane takım söylersem 1 tanesi de Adanaspor'dur. Adanaspor'da memur zihniyetinde oyuncular var ve mücadele etmeyen, sahada kavga etmeyen, rakibe refakat eden oyuncu var. Bizlerde bunları değiştirmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

BAŞKANLA KONUŞUN
"Dediklerimi yapsınlar benim takımın ligdeki en iyi takımlarımdan bir tanesi olur" diye konuşan Özköylü, "Kazanacağız. Ben buna inanıyorum. Yeter ki oyuncularımda inansın ve istesinler. 9 puanlık fark olmasına rağmen Adanaspor ilk ikinin en büyük adayıdır. Geldiğim günden bugüne kadar söylüyorum. Takımımızın heyecanı eksik ve bu takımın coşkusu eksik rutine bağlamış belli bir oyuncu grubu var. Futbolcularıma söyledim. Mutlu olmayan gidip başkanla konuşup başka takıma gidebilir" dedi.
BİZE ULAŞIN