Demirspor’a 100 bin lira

Deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor’a 100 bin lira galibiyet primi verilecek. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın prim desteği sevindirdi

Demirspor’a 100 bin lira
Bugün saat 15.30'da Eskişehirspor ile zorlu bir maça çıkacak olan Adana Demirspor'a Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan destek verdi. Mavi-lacivertli kulübün Eskişehir'den galibiyetle dönmesi durumunda 100 bin lira prim vaat eden Çelikcan, Demirspor'un düşme hattından bir an önce kurtulması için bütün Adanalı vatandaşların tarihi çınara destek olması gerektiğini belirtti.

SPORUN YANINDAYIZ
Adana Demirspor ve Adanaspor'un eski parlak günlerine tekrar dönmesi halinde Adana'ya da büyük bir ekonomik canlılık getireceğini belirten Başkan Çelikcan, "'Adana, spor alanında potansiyeli olan bir şehir. Adana'dan birçok ünlü futbolcu yetişti. Biz Yüreğir Belediyesi olarak Yüreğir'de bulunan bütün amatör spor kulüplerine destek oluyoruz" dedi. Çelikcan, "Adana'da maddi durumu iyi olan işadamlarımız da spora ve sporculara destek olurlarsa Adana'da spor alanında daha iyi yerlerde oluruz. Burada en önemli meselelerden biri ise gençlerimiz ve çocuklarımız spor ile sokağın olumsuz koşullarından kurtulurlar. Kötü alışkanlıklar edinmezler, fiziksel kişisel gelişimlerine spor olumlu katkı sağlamaktadır" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN