Yüreğir sosyal hizmetin adresi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, “Sosyal belediyecilik hizmetlerinde çok önemli projeleri hayata geçirdik. Vatandaşlarımızla diyalog halindeyiz” dedi

Yüreğir sosyal hizmetin adresi
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Doğankent Kültürevi'nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık'a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kültürevleri'nde üretilen elemeği göz nuru ürünlerin gözler önüne serildiği el sanatları sergisini gezen ve cam füzyon çalışmaları izleyip uygulama yapan Çalık, eserleri çok beğendi. Ders takviye kurslarına katılan öğrenciler ve biçki dikiş kurslarına katılan ev hanımlarıyla sohbet eden Öznur Çalık yapılan yiyecekleri tattı.

TABLO HEDİYE ETTİ
Tarım işçilerinin çocuklarının kaldığı sınıfı ziyaret eden Öznur Çalık, uygulamayı çok beğendiğini söyleyerek, bu çalışmaların yapılmasında öncülük eden Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı kutladı. Doğankent Kültürevi spor salonunda eğitim gören ve tekvandoda Türkiye Şampiyonu olan öğrencilerle sohbet eden Çalık, onlara başarılar diledi. Başkan Çelikcan, AK Parti Genel başkan Yardımcısı Öznur Çalık'a Kültürevlerinde üretilen el emeği göz nuru bir tablo hediye etti.

SOSYAL HAYATA KATKI
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile birlikte Doğankent Kültürevinde yapılan etkinlikleri ve 'Tarladan Okula Çocuk Evi Projesi'ni inceleyen Öznur Çalık, "Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneği olan projeden dolayı Belediye Başkanımız Mahmut Çelikcan'ı tebrik ediyorum. Proje ile mevsimlik tarım işçilerimizin çocuklarının eğitimine, sosyal hayatına ciddi katkılar sunan bir proje olduğunu gördüm" dedi.
BİZE ULAŞIN