Fulya Kutlu protokol eşlerine kadın ve gençlik merkezlerini tanıttı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu, protokol eşlerine Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini tanıttı.

Fulya Kutlu protokol eşlerine kadın ve gençlik merkezlerini tanıttı

Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren kadın ve gençlik merkezlerini ziyaret eden protokol eşleri, kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceledi.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'nun eşi Fulya Kutlu'nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'nın eşi Yasemin Kalkancı'ya, Adıyaman Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar'ın eşi Fatma Kulalar, Adıyaman Jandarma Komutanı Ercan Atasoy'un eşi Ünzile Atasoy ile Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper'in eşi Kezban Alper eşlik etti. Protokol eşleri, Siteler ve Fatih mahallelerinde bulunan Kadın ve Gençlik Merkezlerindeki giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma, yazma, Kur-an'ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için verilen Türkçe kurslarını tek tek gezdi.

Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezleri hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı'nın eşi Yasemin Kalkancı, kurslarda çok güzel çalışmalara imza atıldığını dile getirerek, emeği geçenleri tebrik etti.

BİZE ULAŞIN