Özköylü gitti

Ligin 16. haftasında göreve gelen Adanaspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, dün başkan Bayram Akgül ile görüşerek görevinden ayrıldı

Özköylü gitti
Adanaspor dün şok bir gelişme ile sarsıldı. Turuncubeyazlı ekibin teknik patronu Osman Özköylü Akhisar mağlubiyeti sonrasında Kulüp Başkanı Bayram Akgül ile görüşerek görevinden ayrıldığını açıkladı. Ligin 16. haftasında göreve getirilen Osman Özköylü, Adanaspor'un başında çıktığı 10 maçta 5 mağlubiyet, 3 galibiyet ve 2 beraberlik aldı.

ARIN GÖREVE GELDİ
Akhisar karşısında alınan 3-1'lik mağlubiyetin ardından Başkan Bayram Akgül ile İstanbul'da bir araya gelen Özköylü ayrılma kararı aldı. Akgül, Özköylü'ye teşekkür ederek, takımı Altyapı Sorumlusu Eyüp Arın'a emanet etti. Yaşanan gelişmelerin ardından Arın takımı, Perşembe günü deplasmanda Ankaragücü maçına hazırlamaya başladı.

YÜREKSİZ, CESARETSİZ
"Birçok takımda çalıştık, etkili olduk, düzelttik, başardık, kimisinde başarma noktasında gayret gösterdik ama ilk defa Adanaspor'da başaramadık" diye konuşan Özköylü, "Umudum bu oyuncu grubuyla gerçekten kırıldı. Yüreksiz ve cesaretsiz futbol var. Bu takımda daha önce söylediğim gibi memur zihniyetli oyuncular var. Onların düzelmesi gerek" dedi.
BİZE ULAŞIN