Galibiyet peşinde

Bugün deplasmanda Elazığspor ile karşılaşacak olan Gazişehir Gaziantep üç puan parolasıyla çalışmalarına nokta koydu. Teknik direktör Erkan Sözeri, “Hedef yolunda galibiyet şart” dedi

Galibiyet peşinde
Spor Toto 1. Lig'de bugün saat 15.30'da Tetiş Yapı Elazığspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Gazişehir Gaziantep hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Erkan Sözeri, Elazığspor deplasmanında galibiyet hedeflediklerini ve ilk 2 sıra içinde yer almak istediklerini dile getirdi. Güçlü bir rakiple karşılaşacaklarını söyleyen Sözeri, oyuncularına güvendiğini belirtti.

ÇIKIŞ YA KALADI
Elazığspor deplasmanının her zaman zor olduğunun altını çizen teknik adam Sözeri, "Ümraniyespor galibiyetiyle yeniden çıkış yakaladık. Bunu sürdürmenin hesaplarını yapıyoruz. Bu takımın neler yapabileceğini herkese gösterdik. Gaziantep'i yeniden Süper Lig'e çıkarmak için mücadelemizi sürdürüyoruz" dedi. Ligin 7. haftasında göreve geldiğinin altını çizen Erkan Sözeri, "Takım o zaman 14. sıradaydı. Yaptığımız değişikliklerle camiayı ayağa kaldırdık. Ligin ikinci yarısına iyi başladık. Birkaç maçı kaybettik. Ancak kendimize gelip Ümraniyespor karşılaşmasından galibiyetle ayrıldık. Hedefe ulaşmak istiyoruz. İnşallah başarılı olacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN