Gaziantep’te Hanım Eller sergisi açıldı

Gaziantep’te Hanım Eller sergisi açıldı
Gaziantep'te üretime katkıda bulunmak isteyen kadınlar, Şehitkamil Belediyesi'nin açtığı kurslarda yaptıkları eserleri görücüye çıkardı. M1 AVM'de açılan sergide, belediyenin 39 ayrı aile merkezinde eğitim alan bin 950 kadın kursiyer yaptıkları bin eseri özel bir günde beğeniye sunmanın heyecanını yaşadı.

12 MART'A KADAR AÇIK
Yoğun katılımın olduğu 'Hanım Eller' sergisindeki eserler, büyük beğeni topladı. Serginin, 12 Mart tarihine kadar açık kalacağı öğrenildi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Kaymakam Ali Dursun, ziyaretçilerle birlikte seriyi gezdi. Başkan Fadıloğlu, "Kadınlarımızın büyük emek vererek yaptığı sereleri sergilemenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

YOĞUN KATILIM
M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir ise Şehitkamil Belediyesi ile birlikte çok sayıda etkinliğe imza attıklarını belirterek, "Bugüne kadar çocuklar, gençler ve kadınlara yönelik çeşitli projeler gerçekleştirdik. Bu sergimiz de her yıl düzenli olarak yapılan çalışmalarda ortaya çıkan ürünlerin sergilendiği ve yoğun ilgi gören bir sergi" dedi.
BİZE ULAŞIN