Bakan Özlü’den tesislere tam not

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Adana’da TEMSA ve Kıvanç Tekstil Tesisleri’ni ziyaret etti.

Bakan Özlü’den tesislere tam not

Mersin'de Akdeniz Ekonomik Forumu'na katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Adana'da Temsa ve Kıvanç Tekstil Tesisleri'ni ziyaret etti. Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanı Cenk Alper ve Temsa Genel Müdürü Hasan Yıldırım'dan fabrikanın faaliyetleri ile ilgili bilgi alan Bakan Faruk Özlü ve beraberindekiler Temsa tarafından üretilen elektrikli otobüsle işletme içerisinde tur attı.

HATIRA FOTOĞRAFI
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, daha sonra Kıvanç Tekstil'i ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili Adana Sanayi Odası Başkanı ve firmanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Kıvanç'tan bilgi aldı. Tesislerde üretim faaliyetlerini inceleyen Bakan Özlü'ye kumaş üzerine basılmış fotoğrafı hediye edildi. Bakan Özlü, otobüsün tamponunu imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

GENİŞ KATILIM
Bakan Özlü'nün, Temsa ve Kıvanç Tekstil'e düzenlediği ziyarete, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Adana Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü ile kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

BİZE ULAŞIN