Cumhur ittifakı sınırlı kalmasın

Ziyarete AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen, Gençlik Kolları İl Başkanı Şaban Kurt, Kadın Kolları İl Başkanı Sebahat Özgürsoy Çelik, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda partili katıldı

Cumhur ittifakı sınırlı kalmasın

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı'ya nezaket ziyaretinde bulundu. MHP Hatay İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı, "Ziyaretimize gelen tüm partililere teşekkür ediyorum. Bu ziyaret aynı zamanda hayırlı olsun ziyareti de oldu. Güzel zaferlerin müjdecisi olsun inşallah yeni yerimiz. Siyaset millete ve devlete hizmet için var bizler MHP olarak özellikle 50'nci yılımıza giriyoruz. 50 yıldır millet ve vatan için çalışıyoruz" dedi.

"BİRLİK OLALIM"
AK Parti ile MHP arasında gerçekleşen 'cumhur ittifakının' sadece 2019'la sınırlı kalmaması dileğinde bulunan Kaşıkçı, "Her iki genel başkanımızın aldığı ittifak kararından il başkanı olarak mutluluk duydum. Bu birliktelik sayesinde inşallah Türkiye daha iyi yerlere gelir. 2019'da başlayan bu ittifak 2019'da kalmasın daha sonra da devam etsin. İçerde birlik ve beraberliğimiz ne kadar sağlam olursa dışarıya o kadar güçlü mesaj veririz. Afrin operasyonuyla bunun semeresini aldık. İnşallah Fırat'ın doğusunu da alırız, Kandil'i de alırız" diye konuştu. AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler ise, "Yeni binanız hayırlı olsun. Her iki liderimizin yapmış olduğu Cumhur ittifakı devlet ve milletimiz için büyük bir fırsat. Ülke olarak normal bir süreçten geçmiyoruz" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN