Altıneller öğrencilerinin yeteneklerini keşfediyor

Özel Altıneller Okulları, öğrencilerini akademik yönden geleceğe hazırlarken sanat, teknoloji ve spor alanlarındaki becerilerini keşfetmek için de kulüp çalışmalarına ağırlık veriyor

Altıneller öğrencilerinin yeteneklerini keşfediyor
Adana Özel Altıneller Okulları, öğrencilerini akademik yönden geleceğe hazırlarken sanat, teknoloji ve spor alanlarındaki becerilerini de keşfetmek için bir dizi program uyguluyor. Altıneller Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Şahin, 100. Yıl Kampüsü'nde Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi'nde uygulanan Akademik programların yanı sıra, spor, görsel sanatlar, müzik, bilişim teknolojileri ve kodlama gibi uygulamalı derslerin faaliyetlerinin desteklendiğini söyledi.

HAFTADA EN AZ 2 SAAT
Öğrenci kulüpleri aracılığıyla programların yürütüldüğünü kaydeden Hakan Şahin, "Sanat, teknoloji ve sporu eğitimin ayrılmaz bir parçası düşüncesiyle belirtilen programları okul olarak önemsemekte ve desteklemekteyiz. Bu programlar öğrencilerimizi daha yakından tanıma fırsatı da sunuyor. Her öğrencimizin sosyal başarı kazanacağı bir yeteneğinin olduğunun ve bunun keşfedilmesi gerektiğinin farkındayız. Bu amacı öğrencilerin haftada en az 2 saat öğrenci kulüplerinde ders almalarını sağlıyoruz" dedi.

DÜŞÜNEN BİREYLER
Altıneller Okulları Yönetim Kurulu Üyesi Şahin, "Altıneller 100. Yıl Kampüsü olarak, akademik ve sosyal alanda hayata hazır olan nesiller yetiştirmeyi amaçlarken, onlara sorgulayıcı ve üretmeye dayalı ortamlar da sunmaktayız. Sorgulayan, düşünen ve üreten özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN